Eneseabivahend PainHook

Tõhus: PainHook’ i konksu ots on spetsiaalselt disainitud massööri pöidla kujuliseks, et suruda maksimaalselt. Lihaste valupunktidele. Konksu abil leevendub valu ning pärast füüsilist pingutust lõdvestuvad lihased. PainHook’i masseerimismeetod põhineb lihase valupunktide survestamisel konksu otsaga, pideval edasi--‐tagasi liigutamisel ja survel valu kohas. Neid masseerivaid liigutusi korratakse kogu lihase ulatuses. PainHook parandab tsirkulatsiooni lümfaasilises süsteemis ja vereringes ning venitab lihast.

Originaalne: PainHook on leiutatud Soomes professionaalsete füsioterapeutide poolt ning on olnud turul saadaval viimased kümme aastat. PainHook’i mudel on patenteeritud ja kaubamärgiga kaitstud ning auhinnatud prestiižse Soome toote Key--‐Flag märgiga.

Populaarne: üle 150 000 kodus ja tuhandetes töökohtades on vähemalt üks PainHook. Kümned ajakirjanikud on pärast toote proovimist kirjutanud ülivõrdes ülevaateid oma ajakirjadesse.

Prestiižne: PainHook on Soome Riiklikus Ravimiametis registreeritud toode. PainHook’i soovitab dr Erkki J. Valtonen, kes on töötanud Helsingi Ülikooli Keskhaigla taastusravi osakonna juhatajana.

Lihtne kasutada: On mitmeid erinevaid viise, kuidas kasutada PainHook’i. Kõiki neid on kirjeldatud kasutusjuhendis. Lisaks saab vaadata juhendavaid videoid meie kodulehel.

Lihtne: PainHook on valmistatud looduslikust fiiberkiust ning see ei vaja erilist hooldust. Kui teie PainHook määrdub, piisab niiske lapiga pühkimisest.

Ökoloogiline: uuenduslik materjal on välja töötatud Soomes, koostöös Joensuu ülikoolidega. Toote elutsükli lõpus võib selle põletada või võta taaskasutusse. Looduslikust fiiberkiust PainHook on nüüd saadaval ka erivärvilistena.

Säästab aega: PainHook’i konksu kasutamine ei nõua erilist lisaaega, eririietust või siseruumidest väljumist. Enamik inimesi leiab, et väga mugav on näiteks telerit vaadates harjutusi teha. Alusta harjutustega mõõdukalt. PainHook’i kasutamine vabastab lihastesse kogunenud toksilisi aineid ning seepärast on soovitav rohkelt vett juua, et mürgid kehast välja viia.